- Новинка
- Нет в наличии.

Sazināties ar mums:
+37126646424надежный SSL сертификат
в течении 1-2 рабочих дней
в течении 14 дней !

Riester pen-scope 2.7V Otoscope
Ražotājs: Riester,Vācija
- SIGMA F.O. otoskops 2.5V
– standarta rokturis
– Melns
- Ksenona-halogēna
Komplektā ir 14 vienreizlietojamie spektruļi (7 ar Ø 2,5 mm, 7 ar Ø 4 mm).
ri-scope® L1/L2 un pen-scope/ri-mini®
Diametrs : 2 mm
Komplektā 100 gb
Ražotājs: Riester, Vācija
Отличные батарейки для тонометров
Тип: 4xLR6 / AA
Емкость: 3000 mAh
Напряжения: 1.5V
В упаковке 4 шт.
Срок годности - 07/2035
Riester ri-mini 2.5V Otoscope
Ražotājs: Riester,Vācija
E-scope® kabatas oftalmoskops ir viegls, ekonomisks un ideāla izmēra un svara, lai to varētu nēsāt kabatā visu dienu.
Oftalmoskopa rokturiem ir AA izmēra rokturi izmantošanai ar sārmu baterijām (nopērkamas atsevišķi), pildspalvas skava, lai to viegli noturētu vietā, un LED vai ksenona apgaismojums.
Instrumentam ir āķa un cilpas aizdares futrālis vai triecienizturīgs futrālis. Riester oftalmoskopos izmanto dioptriju disku ar 18 koriģējošām lēcām (+/- 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 15, 20 dioptrijas), kā arī viegli lietojamu diafragmas ritentiņu ar sešām dažādām diafragmām (fiksācijas zvaigzne, liels aplis, mazs aplis, sarkans brīvais filtrs, zils filtrs, pusaplis).
ri-scope® L1/L2 and pen-scope/ri-mini®
Diametrs: 5 mm
Komplektā 100 gb
Ražotājs: Riester,Vācija
AXIOS.LV использует файлы cookie и системы аналитики. Если вы продолжаете пользоваться этим сайтом, вы соглашаетесь на сбор и хранение файлов cookie на вашем устройстве